перевозка бытовой техники

Перевезення побутової техніки у Дніпрі

Якщо ви шукаєте підрядника, який організує перевезення побутової техніки Дніпром — звертайтесь до «Містера Мувера». Ми допоможемо вам при переїзді квартири, офісу або дачі: акуратно завантажимо та довеземо всі речі туди, куди потрібно.


Замовити

Описание товара

Доставимо нову техніку з магазину чи складу додому, а також прийдемо на виручку при транспортуванні придбаного вами холодильника, телевізора або прання. Також вивеземо побутову техніку, яка застаріла, у вказане місце.

Що входить у послугу

На перший погляд перевезення побутової техніки з вантажниками — простий сервіс. Віднести, перевезти, що тут складного? Насправді існує маса деталей. І по-хорошому надання послуги починається ще на етапі упаковки. Ви можете як запакувати речі самостійно, так і доручити цю справу нам.

Найбільше турбот з холодильником та морозильною камерою. Їх необхідно відключити від живлення, розморозити (обладнання, що працює за системою no-frost, слід просто протерти вологою ганчіркою). Вийняти всі полиці, внутрішні контейнери та інші складові, які можуть випасти у процесі транспортування. Їх слід упаковати в пухирчасту плівку. Наступний крок – вкручування опор вщент. Потім потрібно зафіксувати компресор. Останній крок – упакувати холодильник у щільний картон або плівку.

Не менш уважно варто поставитись і до підготовки пральної машини до перевезення. Щоб вона залишилася справною після транспортування, важливо чітко дотримуватися алгоритму:

  • від’єднати шланги, видалити залишки води;
  • закрити та зафіксувати скотчем відсіки для пральних засобів;
  • скло в дверцятах захистити пухирчастою плівкою;
  • закріпити барабан фіксаторами.

Решту техніки упаковувати простіше, особливо якщо в наявності залишилася оригінальна упаковка разом з пінопластом і картоном. Якщо така не збереглася, варто використовувати пухирчасту плівку, гофрокартон, м’які пледи. Повторимо ще раз: якщо у вас немає часу та бажання займатися упаковкою, то ми ухвалимо цю відповідальність на себе. У нас є повітряно-бульбашкова плівка, спінений поліетилен, листовий картон, стрейч-плівка.

Наступний етап – навантаження. Тут також ви можете виконати роботи самотужки, а можете замовити наших вантажників. Велика техніка вміщується ближче до кабіни водія, дрібна – у середині та по краях вантажного відсіку. За потреби задіяні системи фіксації.

Далі – майстерність водія. З дотриманням швидкісного режиму, за заздалегідь вибраним маршрутом з хорошим дорожнім покриттям, водій дбайливо доставляє вантаж, який він довірив. Якщо ви не супроводжуєте свої речі, то можете відстежувати рух автомобіля GPS.

Останній етап – дбайливе вивантаження та занесення речей.

перевзти бытовую технику

Автомобілі, що використовуються

Для вирішення більшості завдань із перевезення побутової техніки використовуються невеликі автомобілі, такі як «Газель» з об’ємом вантажного відсіку 12-16 м3 та з висотою будки 2м. Виняток — холодильники висотою понад 2 метри (нагадаємо, що у лежачому положенні їх не перевозять). У такому разі пропонуємо «Фольксваген Крафтер»: його будка заввишки 2100-2300 мм дозволяє розмістити холодильник у стоячому положенні. З його допомогою ми також зможемо перевезти будь-яку іншу побутову техніку за приємною ціною.

Замовити перевезення побутової техніки

Щоб замовити перевезення побутової техніки, телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Попередньо будьте готові надати інформацію про те, що саме потрібно перевезти (наприклад, стиралку, холодильник, посудомийку), зразкові габарити та вагу, бажані дату та час. Також уточніть, чи потрібні додаткові послуги (робота вантажників, упаковка). На підставі цих даних менеджер розрахує вартість послуги та погодить усі необхідні деталі. Чекаємо на вашу заявку, будемо раді бути корисними!

 

Відгуки

Тут поки що немає відгуків, хочете додати свій?

Додайте перший відгук “Перевезення побутової техніки у Дніпрі”

*


Схожі товари